Akcja "Góra Grosza"

Nasze przedszkole kolejny raz przystąpiło do akcji „Góra Grosza" organizowanej we wszystkich szkołach i przedszkolach w całej Polsce. Akcja rozpoczęła się 26 listopada i trwała do 2 stycznia. W tym czasie w szatni naszego przedszkola stanęła specjalna skarbonka, do której można było wrzucać „grosiki". Celem akcji było zebranie środków na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną oraz uświadomienie przedszkolakom, że nawet najdrobniejsze, wspólnie zebrane monety mogą tworzyć ogromny fundusz.
W ramach akcji „Góra Grosza" udało nam się zebrać kwotę 103.07 zł.
Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom i ich Rodzicom, którzy wzięli udział w akcji. Cieszy nas fakt, że dzieci potrafią dzielić się z innymi i nie pozostają obojętne na los osieroconych dzieci. Dziękujemy!